TIER Terrorist Incident Emergency Response

Cena
10 890 Kč


Kód produktu
TIER

ks

Kurz TIER je určen pro záchranáře, kteří mohou být povoláni k reakci na teroristický incident. Tento kurz poskytuje komplexní výcvik v dovednostech potřebných k řízení a ošetření zraněných při teroristickém útoku. Více

Kurz TIER je určen pro záchranáře, kteří mohou být povoláni k reakci na teroristický incident. Tento kurz poskytuje komplexní výcvik v dovednostech potřebných k řízení a ošetření zraněných při teroristickém útoku.

Kurz TIER zahrnuje širokou škálu témat, včetně identifikace možných teroristických hrozeb, řízení masových zranění a implementace plánů reakce. Účastníci se také naučí pracovat jako tým a poskytovat účinnou zdravotnickou péči v prostředí s vysokým stresem.

Kurz vedou zkušení instruktoři, kkteří mají rozsáhlé znalosti o teroristických incidentech a krizovém řízení.  Účastníci získají praktický výcvik s použitím moderního vybavení a technik a budou mít možnost procvičovat své dovednosti v realistických scénářích.

Po absolvování kurzu získají účastníci certifikaci, kterou uznávají organizace a zaměstnavatelé po celém světě.  Toto osvědčení prokazuje schopnost poskytovat vysoce kvalitní zdravotnickou péči v náročných situacích a může účastníkům pomoci v kariérním postupu.

Jazyk ČeskyEnglishDeutsch
Délka kurzu v hodinách 24