NAEMT TECC LEO / Law Enforcement Officer - Jazyk: Deutsch

Cena
7 260 Kč

Výrobce
NAEMT

Kód produktu
LEO-4

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Česky
Česky
English
English
Deutsch
Deutsch

ks

Kurz NAEMT TECC LEO je určen pro příslušníky bezpečnostních složek, kteří mohou být povoláni k poskytování zdravotní péče v taktickém prostředí. Tento kurz poskytuje komplexní výcvik v taktické péči o zraněné (Tactical Emergency Casualty Care - TECC), která je standardem péče o trauma v civilním taktickém prostředí. Více

Kurz TECC LEO zahrnuje širokou škálu témat, včetně rozpoznávání a ošetřování život ohrožujících zranění, provádění život zachraňujících zásahů a evakuace zraněných z místa zásahu. Účastníci se také naučí, jak pracovat v týmu a poskytovat účinnou zdravotnickou péči ve vysoce stresovém prostředí.

Kurz vedou zkušení instruktoři, kteří mají rozsáhlé znalosti taktické medicíny a poskytování pomoci při mimořádných událostech. Účastníci absolvují praktický výcvik s využitím nejmodernějšího vybavení a technik a budou mít možnost procvičit si své dovednosti v realistických scénářích.

Po absolvování kurzu získají účastníci osvědčení, které je uznáváno organizacemi a zaměstnavateli po celém světě. Tato certifikace prokazuje odhodlání poskytovat vysoce kvalitní lékařskou péči v náročných situacích a může účastníkům pomoci v kariérním postupu.

Jazyk ČeskyEnglishDeutsch
Délka kurzu v hodinách 16