NAEMT TECC LEO / Law Enforcement Officer

Cena
7 260 Kč

Výrobce
NAEMT

Kód produktu
LEO

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Česky
Česky
English
English
Deutsch
Deutsch

ks

Kurz NAEMT TECC LEO je určen pro příslušníky bezpečnostních složek, kteří mohou být povoláni k poskytování zdravotní péče v taktickém prostředí. Tento kurz poskytuje komplexní výcvik v taktické péči o zraněné (Tactical Emergency Casualty Care - TECC), která je standardem péče o trauma v civilním taktickém prostředí. Více

Kurz TECC LEO zahrnuje širokou škálu témat, včetně rozpoznávání a ošetřování život ohrožujících zranění, provádění život zachraňujících zásahů a evakuace zraněných z místa zásahu. Účastníci se také naučí, jak pracovat v týmu a poskytovat účinnou zdravotnickou péči ve vysoce stresovém prostředí.

Kurz vedou zkušení instruktoři, kteří mají rozsáhlé znalosti taktické medicíny a poskytování pomoci při mimořádných událostech. Účastníci absolvují praktický výcvik s využitím nejmodernějšího vybavení a technik a budou mít možnost procvičit si své dovednosti v realistických scénářích.

Po absolvování kurzu získají účastníci osvědčení, které je uznáváno organizacemi a zaměstnavateli po celém světě. Tato certifikace prokazuje odhodlání poskytovat vysoce kvalitní lékařskou péči v náročných situacích a může účastníkům pomoci v kariérním postupu.

Jazyk ČeskyEnglishDeutsch
Délka kurzu v hodinách 16