NAEMT TCCC MP / Medical Provider

Cena
11 253 Kč

Výrobce
NAEMT

Kód produktu
TCCC MP

ks

Kurz NAEMT TCCC MP / Medical Provider je určen pro nelékařský personál, který může být povolán k poskytování zdravotní péče v taktickém prostředí. Tento kurz poskytuje komplexní výcvik v dovednostech potřebných k záchraně životů na bojišti. Více

Kurz NAEMT TCCC MP / Medical Provider zahrnuje širokou škálu témat, včetně rozpoznávání a ošetřování život ohrožujících zranění, provádění život zachraňujících zákroků a evakuace zraněných z bojiště. Účastníci se také naučí, jak pracovat v týmu a poskytovat účinnou zdravotnickou péči ve vysoce stresovém prostředí.

Kurz vedou zkušení instruktoři, kteří mají rozsáhlé znalosti taktické medicíny a poskytování pomoci při mimořádných událostech. Účastníci absolvují praktický výcvik s využitím nejmodernějšího vybavení a technik a budou mít příležitost procvičit si své dovednosti v realistických scénářích.

Po absolvování kurzu získají účastníci osvědčení, které je uznáváno organizacemi a zaměstnavateli po celém světě. Tato certifikace prokazuje odhodlání poskytovat vysoce kvalitní lékařskou péči v náročných situacích a může účastníkům pomoci v kariérním postupu v oblasti taktické medicíny.

Pro koho je určen:

Kurz NAEMT TCCC MP / Medical Provider je vhodný  pro vojenský zdravotnický personál, včetně zdravotníků, sanitářů a záchranářů, kteří jsou nasazeni na podporu bojových operací. Tento kurz mohou absolvovat i ostatní vojenští zdravotníci, včetně zdravotních sester a lékařů. Tento kurz přepokládá předchozí zdravotnické vzdělání  a je zvláště užitečný pro ty, kteří potřebuj prohloubit svoje medícínské znalsoti o schopnosti poskytování péčé v polních podmínkách.

Doba trvání:

3 dny z toho 12 hod učebna + 12 hod  modelové situace 

Jazyk ČeskyEnglishDeutsch
Délka kurzu v hodinách 24