NAEMT CLS / Combat Life Saver + Hell

Cena
28 968 Kč

Výrobce
NAEMT

Kód produktu
P00017

ks

Kurz NAEMT CLS HELL je určen pro nelékařský personál, který může být povolán k poskytování zdravotní péče v taktickém prostředí. Tento kurz poskytuje komplexní výcvik v dovednostech potřebných k záchraně životů na bojišti. Více

Kurz CLS HELL zahrnuje širokou škálu témat, včetně rozpoznávání a ošetřování život ohrožujících zranění, provádění život zachraňujících zákroků a evakuace zraněných z bojiště. Účastníci se také naučí, jak pracovat v týmu a poskytovat účinnou zdravotnickou péči ve vysoce stresovém prostředí.

Kurz vedou zkušení instruktoři, kteří mají rozsáhlé znalosti taktické medicíny a poskytování pomoci při mimořádných událostech. Účastníci absolvují praktický výcvik s využitím nejmodernějšího vybavení a technik a budou mít příležitost procvičit si své dovednosti v realistických scénářích.

Kurz není vhodné absolvovat bez předchozího vzdělání v oblasti taktické medicíny.

Po absolvování kurzu získají účastníci osvědčení, které je uznáváno organizacemi a zaměstnavateli po celém světě. Tato certifikace prokazuje odhodlání poskytovat vysoce kvalitní lékařskou péči v náročných situacích a může účastníkům pomoci v kariérním postupu v oblasti taktické medicíny.

Součástí kurzu je i 24 hodinová modelová situace a kurz zahrnuje péči v extrémních podmínkách - péče pod polbaou, dlouhodbá únava apod.
Během kurzu je potřeba být připraven na přesuny na větší vzdálenosti - kurz probíhá na 3 lokalitách v rámci celé ČR.

Jendá se o jeden z nejnáročenjší kurzů které poskytujeme, jak po znalostní tak materiální stránce vybavenosti studenta.
Tyto kurzy standartně vypysujeme pouze pro ozborjné složky. Na žádost zázaníka je možné zorganizovat indivuduální termín.

Pro více informací nás kontaktuje na info@paramed.eu

Jazyk ČeskyEnglishDeutsch
Délka kurzu v hodinách 40