NAEMT CLS / Combat Life Saver

Cena
18 029 Kč

Výrobce
NAEMT

Kód produktu
CL

ks

Kurz NAEMT CLS je určen pro nelékařský personál, který může být povolán k poskytování zdravotní péče v taktickém prostředí. Tento kurz poskytuje komplexní výcvik v dovednostech potřebných k záchraně životů na bojišti. Více

Kurz CLS zahrnuje širokou škálu témat, včetně rozpoznávání a ošetřování život ohrožujících zranění, provádění život zachraňujících zákroků a evakuace zraněných z bojiště. Účastníci se také naučí, jak pracovat v týmu a poskytovat účinnou zdravotnickou péči ve vysoce stresovém prostředí.

Kurz vedou zkušení instruktoři, kteří mají rozsáhlé znalosti taktické medicíny a poskytování pomoci při mimořádných událostech. Účastníci absolvují praktický výcvik s využitím nejmodernějšího vybavení a technik a budou mít příležitost procvičit si své dovednosti v realistických scénářích.

Po absolvování kurzu získají účastníci osvědčení, které je uznáváno organizacemi a zaměstnavateli po celém světě. Tato certifikace prokazuje odhodlání poskytovat vysoce kvalitní lékařskou péči v náročných situacích a může účastníkům pomoci v kariérním postupu v oblasti taktické medicíny.

Jazyk ČeskyEnglishDeutsch
Délka kurzu v hodinách 40