NAEMT ASM / All Service Memebers

Cena
7 260 Kč

Výrobce
NAEMT

Kód produktu
ASM

ks

Kurz NAEMT ASM je určen pro nelékařský personál, který může být povolán k poskytování zdravotní péče v taktickém prostředí. Tento kurz poskytuje zíkladní výcvik v dovednostech potřebných k záchraně životů na bojišti. Více

Kurz TCCC for All Service members  -  (TCCC ASM) zahrnuje širokou škálu témat, včetně rozpoznávání a ošetřování život ohrožujících zranění, provádění život zachraňujících zákroků a evakuace zraněných z bojiště. Účastníci se také naučí, jak pracovat v týmu a poskytovat účinnou zdravotnickou péči ve vysoce stresovém prostředí.

Kurz vedou zkušení instruktoři, kteří mají rozsáhlé znalosti taktické medicíny a poskytování pomoci při mimořádných událostech. Účastníci absolvují praktický výcvik s využitím nejmodernějšího vybavení a technik a budou mít příležitost procvičit si své dovednosti v realistických scénářích.

Po absolvování kurzu získají účastníci osvědčení, které je uznáváno po celém světě. Tato certifikace prokazuje odhodlání poskytovat základní zdravotnickou péči v náročných situacích.

Pro koho je kurz určen

TCCC ASM je šestnáctihodinový kurz pro všechny členy , který učí koncepty TCCC a záchranné dovednosti pro poskytnutí základní lékařské pomoci zraněnému při úrazu.

Doba trvání:

2 dny z toho 8 hod učebna + 8 hod  modelové situace 

Jazyk ČeskyEnglishDeutsch
Délka kurzu v hodinách 16