NAEMT All Hazards Disaster Response

Cena
7 260 Kč

Výrobce
NAEMT

Kód produktu
NAEMT AHDR

ks

Kurz NAEMT AHDR je určen pro zdravotnické pracovníky, záchranáře a další personál, který může být povolán k reakci na katastrofu nebo událost s hromadným neštěstím. Tento kurz poskytuje komplexní výcvik v dovednostech potřebných pro zvládnutí a ošetření velkého počtu zraněných v různých katastrofických scénářích. Více

Kurz NAEMT AHDR zahrnuje širokou škálu témat, včetně třídění pacientů při katastrofách, managementu pacientů a velení incidentům. Účastníci se také naučí, jak pracovat v týmu a poskytovat účinnou lékařskou péči ve vysoce stresovém prostředí.

Kurz vedou zkušení instruktoři, kteří mají rozsáhlé znalosti v oblasti medicíny a reakce na mimořádné události. Účastníci absolvují praktický výcvik s využitím nejmodernějšího vybavení a technik a budou mít možnost procvičit si své dovednosti v realistických scénářích.

Po absolvování kurzu získají účastníci osvědčení, které je uznáváno organizacemi a zaměstnavateli po celém světě. Tato certifikace prokazuje odhodlání poskytovat vysoce kvalitní lékařskou péči v náročných situacích a může účastníkům pomoci v kariérním postupu.

Délka kurzu v hodinách 16